Тейбл-тенти

Table Tent перекладається як «настільний намет», простіше кажучи, це «табличка на стіл».

Сидить людина за столиком, чекає на своє замовлення. Трішки нудьгує. І тут їй на очі потрапляє тейбл-тент — встановлений на столику паперовий «будиночок» з меню і гарними фотографіями страв. А людина-то голодна. А картинки-то красиві. А страви-то апетитні. І тут складно втриматися, щоб не додати в своє замовлення порцію морозива, чашечку кави або інші смаколики, які ви дбайливо показали в меню на тейбл-тенті. Ефективний спосіб збільшити чек? Ще який! А в умовах карантину важливо, що таке меню — безконтактне.

Тейбл-тенти бувають двох типів.

  1. Самостійна конструкція типу будиночка або пірамідки.
  2. Змінний вкладиш, який встановлюють в прозорий пластиковий холдер

Друк може бути одностороннім або двостороннім. Вкладиші друкують на щільному крейдованому папері, а самостійні таблички — на картоні, а потім згинають по лініях бігування.

На тейбл-тентах найчастіше друкують сезонне меню, меню тижня, меню для якогось особливого свята, наприклад, для Хелловіна, Дня закоханих чи Нового року. Або можна показати новинки в вашому закладі. Або розповісти про акцію. У будь-якому випадку, друкарня New Media подбає про те, щоб смачна поліграфія з соковитими і яскравими фарбами на фотографіях пробудила звірячий апетит у ваших відвідувачів!

До речі, тейбл-тенти використовують не тільки в кафе і ресторанах. Ці таблички можна зустріти на ресепшені в готелях і фітнес-клубах, на столиках в салонах краси і банках, на барних стійках в нічних клубах.

 

Виготовлення тейбл-тентів в Одесі

В друкарні New Media можна надрукувати і змінні вставки в тримачі, і об’ємні картонні таблички на стіл. І мова не тільки про прямокутники формату А4 або А5. У нас же є крутий плоттер! А значить, ми можемо вирізати все, що завгодно! Тейбл-тент в формі пляшки, келиха або чашки кави, крейдований папір з повнокольоровим друком, ламінація софт-тач або фольгування… та тільки заради цього відвідувачі будуть займати чергу біля кожного столика! Жарт, звичайно. Але красиво зроблений фірмовий тейбл-тент з правильною інформацією — чудовий спосіб привернути увагу та затримати відвідувача, який думає, що вже все побачив у вашому закладі.

Потрібні додаткові продажі? Ставте тейбл-тенти на будь-яку поверхню перед очима клієнтів! Телефонуйте
+380678347770
+380487347770
чи пишіть [email protected] 

Написати в viber Написати в Telegram

печать тейбл-тентов в одессе

 Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Запустили онлайн-калькулятор для швидких розрахунків.
  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Повертаємо кешбек з кожного замовлення.