Друк сертифікатів | Виготовлення подарункових карток на замовлення

Подарункові сертифікати

Подарунковий сертифікат — це поліграфія, яка повинна бути в кожнім магазині, салоні, ресторані чи в іншім закладі. Не скупіться на подарунки та знижки: цим ви забезпечите собі зростання продажів. Ось такий парадокс!


Як це працює?

Подарункова карта — це універсальний інструмент, яким потрібно лише правильно скористатися. Питання «що дарувати на день народження?» завжди актуальне. Багато ваших клієнтів забажають купити сертифікат на фотосесію, на масаж, в спа салон або салон краси, щоб презентувати його в якості подарунка рідним і близьким.

Чарівне слово «подарунок» завжди привертає увагу. І навіть якщо людина не планувала щось купувати чи замовляти, вона не відмовиться отримати це безкоштовно. Ваші клієнти купують сертифікати і дарують рідним. Рідні приходять до вас, щоб отримати товари і послуги в подарунок — і стають вашими новими клієнтами. Адже якщо продукція хорошої якості, людина буде повертатися до вас знову і знову.

Де ще використовувати подарункові сертифікати? Ви можете розігрувати їх в соцмережах, залучаючи нових підписників і заохочуючи старих. Такими картками можна нагороджувати найкращих співробітників. Подаруйте сертифікат партнерам — цей жест не залишиться непоміченим.

 

Друк подарункових сертифікатів в Одесі

Друкарня New Media друкує сертифікати, які приємно тримати в руках.

  • Ми використовуємо дизайнерський папір — фактурний, рельєфний, глянсовий.
  • Можна додати тиснення, фольгування, повне або часткове лакування.
  • Можна зробити ламінування софт-тач: поверхня карти придбає велюрову текстуру.
  • Плотер здатний вирізати виріб будь-якої форми.
  • Сертифікат не обов’язково повинен бути плоским: його можна зігнути в формі будиночка або конверта. До речі, якщо це конверт, то чому б не розмістити всередині кишеньку для дисконтної карти або вкладишів з рекламою продукції?

Ви вже придумали, як повинна виглядати подарункова картка? Надсилайте макет! Немає ідей? Покладіться на наших творчих професіоналів: зробимо все від А до Я!

Якщо ви вже замовляли в нас друк будь-якої поліграфії, то є сенс створити дизайн сертифікату на основі цих макетів. Брендування, корпоративна стилістика і колірна гамма — це елементи, які працюють на імідж компанії.

Ми можемо надрукувати партію однакових сертифікатів або поштучний тираж з різними даними.

Не пропустіть можливість використовувати цей потужний маркетинговий інструмент! Телефонуйте
+380678347770
+380487347770,
пишіть [email protected] – ми надрукуємо для вас красиві подарункові сертифікати і доставимо, куди захочете!

печать подарочных сертификатов в одессе

печать подарочных сертификатов в одессе