Друк бейджів на замовлення | Картоні й паперові бейджі в друкарні New Media

Бейджі

«Дівчино, підкажіть, будь ласка…»

І неважливо, хто перед вами: юна школярка, молода мама або дама пенсійного віку. Ну а як звернутися до незнайомої людини? Інша справа, якщо на грудях у менеджера, консультанта, продавця висить табличка з ім’ям. А ще краще, якщо це ― гарний бейджик з ім’ям, логотипом компанії, назвою або символікою заходу.

Бейджі ― це маленькі нагрудні таблички, які стали обов’язковим атрибутом при проведенні виставок, конференцій, семінарів, майстер-класів. Їх головне завдання ― ідентифікувати учасників, допомогти в спілкуванні з клієнтами. Але це ще і красиво! Стильний бейдж допомагає рекламувати вашу торгову марку або бренд, тому часто табличку виконують в корпоративній кольоровій гамі й стилістиці.

 

Виготовлення бейджів в Одесі

Друкарня New Media виготовляє всі види бейджів з паперу. Такі таблички ідеально підходять для заходів невеликої тривалості. Їх зручно носити на шнурку або стрічці.

Дизайн, форма й розміри табличок бувають різними. Ви можете надіслати свій макет або загальні побажання, ми допоможемо підготувати файли до друку. Працюємо з папером різної щільності і фактури, найчастіше використовується формат А6. Для міцності можна виконати ламінацію. Наш улюблений варіант ― ламінація софт-тач. Такі паперові бейджі не хочеться випускати з рук, настільки вони приємні на дотик.

 

Переваги цифрового друку бейджів

  • Висока швидкість виготовлення. Виставки, семінари ― це багато клопоту, і часто про бейджі згадують в останній момент.
  • Малі тиражі. Друкуємо від 1 екземпляра.
  • Персоналізація. Ми можемо нанести на табличку не тільки ім’я, але і фотографію співробітника. Можна надрукувати різні імена в одному тиражі.
  • Великий вибір дизайнерського паперу і плівки для ламінування.
  • Швидка доставка. Ми можемо привезти ваше замовлення прямо на захід або в офіс.

Щоб замовити паперові бейджі в друкарні New Media, зателефонуйте нам:
+380678347770
+380487347770
чи напишіть на пошту [email protected].